Vill DU ta del av ett FANTASTISKT erbjudande SOM INTE INNEBÄR ATT DU SKA GÖRA REKLAM FÖR JÄVLA SKITIDOTISKA ÄCKEL-GRATISBIO/KLÄDER/GODIS I DIVERSE BLOGGARS KOMMENTATORSFÄLT?
Vill DU få tillgång till årets* SUCCÉROMAN FÖRE ALLA ANDRA?
Hör av dig till den glada författaren till denna blogg SNARAST!
pyrea@hotmail.com
Sökes gör en betaläsare som är villig att ge synpunkter, men framförallt försöka hjälpa till att korrigera stavfel, skrivfel etc.
TVEKA INTE! TA CHANSEN!
Tips på mailrubrik: "JAAA JAG VILL BETALÄSA DIN ROMAN ULRIKA. DU ÄR MIN IDOL. HUR BLEV DU SÅ GENIALISK, BRA OCH VACKER?"
*Ulrika Nettelblad Productions och dess partners tar ej ansvar för om boken i stället blir succéroman vid annan tidpunkt än innevarande år, exempelvis 2010, 2011 eller 2033.



2 Comments
jag kan säga till om jag hittar några stavfel ;p
Vid upprepade iterationer av summering av primfaktorerna av talen 2010, 2011 och 2033 reduceras de till primtalen 11, 2011 och 5 respektive. Inressant är att summan av dessa ger primalet 2027.