De anonyma kommentarerna är så spännande för någon som är så paranoid och samtidigt självupptagen som jag, så de är från och med nu förärade en egen kategori.
En människa (eller, människa vet jag ju inte säkert om det var… kan ha varit… någon annan varelse. En ferengie eller något) kommenterade inlägget där jag skrev en massa saker jag ville göra/vara och så vidare.
"Haha du älskar verkligen dig själv du".
Jag tyckte det var en spännande kommentar, men den hade väl sina poänger. Det var dock intressant att den kom på just det inlägget.
FÖR ÖVRIGT, kommentartiggeri fungerar ju! Folk kommenterade det förra inlägget! Jag överanvänder utropstecken! Inatt drömde jag om en skolfotograf som spelade in porrfilmer! Det var ingen mardröm men inte heller, logiskt nog, en allting-blir-bra-dröm! Idag måste jag träffa min Baby för hon har rött hår! På onsdag är det konsert som alla måste komma till och man ska samlas vid Musikens hus 17.30! Nu ska jag lägga av med den här utropsteckensorgien! Men det är svårt att sluta! Ha en trevlig dag!

2 Comments
Jag tror att det bara fungerar i din blogg. Jag tror inte att det samma skulle fungera i min.
anonyma kommentarer är ytterst roande! och utropstecken är party! man verkar helt djävla speedad/pepp på det man pratar om!